Annetustingimused

Anneta targalt veebilehel tehtud annetused kannab veebilehe haldaja MTÜ Efektiivne Altruism Eesti edasi veebilehel kirjeldatud heategevusorganisatsioonidele. MTÜ edastab kõik annetused veebilehel kirjeldatud heategevusorganisatsioonidele, välja arvatud juhtudel, kus annetaja on avaldanud soovi teha annetus MTÜ enda tegevuste toetamiseks.

Kuna MTÜ Efektiivne Altruism Eesti kuulub tulumaksusoodustusega ühingute nimekirja, saavad Eesti annetajad tehtud annetustelt tulumaksutagastust juhul, kui annetaja on korrektselt avaldanud oma täisnime ja isikukoodi. Edastame annetusandmed Maksu- ja Tolliametile hiljemalt annetustehingule järgneva kalendriaasta 1. veebruariks ning tulumaksutagastus kantakse Maksu- ja Tolliameti poolt üle pärast tuludeklaratsiooni esitamist.

Eraisikust annetaja saab maha arvata 1200€ aastas ja mitte rohkem kui 50% maksustavatest tuludest.

Ettevõtte poolt tehtud annetaja saab iga aasta lõpus valida, kas tehtud annetuste puhul arvestada piirmäära 10% eelmise majandusaasta kasumist või 3% sama aasta sotsiaalmaksuga maksustavatest väljamaksetest (palgafondist).

MTÜle annetanud isikute annetusandmed kajastuvad automaatselt annetaja eeltäidetud tuludeklaratsioonis.

Kui oled teinud püsiannetuse, siis püsiannetusest on võimalik loobuda igal hetkel oma panga kaudu.

MTÜ Efektiivne Altruism Eesti on isikuandmete vastutav töötleja ja edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.

Annetades nõustud meie kodulehe privaatsuspoliitikaga.