Malaria Consortium logo

Malaria Consortium

Mis probleemiga tegeleb Malaria Consortium?

Malaaria tõttu sureb igal aastal umbes 600 000 inimest, kellest enamik on alla 5-aastased lapsed. Malaaria ohus elab aga üle 3 miljardi inimese. Haigust on võimalik lihtsasti ennetada ja ravida.

Mida Malaria Consortium probleemi lahendamiseks teeb?

Malaria Consortiumi missioon on "parandada elusid Aafrikas ja Aasias jätkusuutlike tõenduspõhiste programmide kaudu, mis võitlevad haigustega ning edendavad laste ja emade tervist." Malaria Consortium jagab ennetavaid malaariavastaseid ravimeid väikelastele malaaria leviku tippajal.

Malaria Consortium teeb järgmist:

Miks on Malaria Consortium meie soovitatud heategevusorganisatsioonide hulgas?

Malaria Consortium on sõltumatu heategevusühingute hindaja GiveWelli soovitatud kõige efektiivsemate heategevusorganisatsioonide hulgas. GiveWelli hinnangul on Malaria Consortiumi ennetusprogrammi kaudu ühe lapse malaaria eest kaitsmise kulud umbes 7 USA dollarit ehk 1,66 dollarit ühe (tavaliselt) nelja kuu ennetusravi eest.

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.