Heategevusorganisatsioonid

Siin leheküljel on nimekiri kõikidest heategevusorganisatsioonidest, kellele annetades saad võimalikult palju aidata lahendada maailma pakilisemaid probleeme.

Meie annetamissoovituste lehel saad lugeda, kuidas me organisatsioone valime ning miks me neid soovitame.

Against Malaria Foundation logo

Against Malaria Foundation

AMF tegeleb malaaria ennetamisega eelkõige Aafrikas, viies inimesteni kaitsvaid sääsevõrke. Malaariat levitavad sääsed, kes nakatavad inimesi neid hammustades ning teevad seda peamisel hilisõhtul ja öösel. Seetõttu on võrgu all magamine väga tõhus viis, kuidas hoida ära malaariasse nakatumine.

Animal Charity Evaluators logo

Animal Charity Evaluators Recommended Charity Fund

Animal Charity Evaluators on pühendunud kõige tõhusamate viiside leidmisele loomade aitamiseks ja nende edendamisele. Tõenduspõhiste uuringute kaudu aitab ACE annetajatel, vabatahtlikel ja loomakaitsjatel teha teadlikke otsuseid, kuidas aidata võimalikult palju loomi.

The Recommended Charity Fund on mõeldud kõigile, kes soovivad toetada ACE soovitatud heategevusorganisatsioone ühe annetusega, lihtsustades protsessi, et saaksid hõlpsasti annetada tõhusatele loomade heategevusorganisatsioonidele.

Clean Air Task Force logo

Clean Air Task Force

Clean Air Task Force (CATF) on rahvusvaheline mittetulundusühing, mis edendab tehnilisi ja poliitilisi muutusi kliima heaks. CATF hindab pragmaatilist lähenemist ja usub, et kõiki lootustandvaid võimalusi tuleks uurida, et ennetada katastroofilisi kliimamuutusi.

Faunalytics logo

Faunalytics

Faunalytics haldab suurimat loomakaitse valdkonna uuringute andmebaasi, teeb koostööd loomakaitseorganisatsioonidega nende mõju parandamiseks ja viib läbi loomade heaolu puudutavaid uuringuid.

Founders Pledge logo

Founders Pledge Climate Change Fund

Founders Pledge'i kliimamuutuste fond toetab väga mõjusaid, tõenduspõhiseid lahendusi süsinikdioksiidi heitkoguste, õhusaaste ja energiavaesuse "kolmikprobleemile".

Future Cleantech Architects logo

Future Cleantech Architects

Future Cleantech Architects on Saksamaal asuv puhta tehnoloogia innovatsiooni mõttekoda, mis keskendub suure mõjuga teadus- ja arendustegevusele, keskendudes tehnoloogiatele, mis võivad kasvuhoonegaaside heitkoguseid ebaproportsionaalselt palju vähendada.

GiveWell logo

GiveWell's Top Charities Fund

Fond toetab GiveWelli parimate heategevusorganisatsioonide seas kõrgeima prioriteediga rahastust vajavaid programme, mis on tõenditel põhinevad suure mõjuga ja väga kulutõhusad võimalused vaestes riikides elavate inimeste elude päästmiseks ja parandamiseks.

Helen Keller International logo

Helen Keller International

Helen Keller International teeb koostööd Aafrika ja Aasia valitsustega, et varustada miljoneid lapsi igal aastal elupäästvate A-vitamiini toidulisandite ja muude toitainetega.

Malaria Consortium logo

Malaria Consortium

Malaria Consortium jagab ennetavaid malaariavastaseid ravimeid väikelastele malaaria leviku tippajal.

New Incentives logo

New Incentives

New Incentives motiveerib rahaliselt lapsevanemaid Nigeeria maapiirkondades vaktsineerima oma väikelapsi. Rahaline abi aitab ületada barjäärid, nagu transpordikulud ja töölt puudumise tõttu saamata jäänud tulu.

StrongMinds logo

StrongMinds

StrongMinds viib inimesteni Sahara-taguses Aafrikas tõhusat depressiooniravi.

Good Food Institute logo

The Good Food Institute

The Good Food Institute (GFI) on rahvusvaheline heategevusorganisatsioon, mis töötab toidusüsteemi täiustamise nimel, arendades ja edendades loomsetele toodetele taime- ja rakupõhiseid alternatiive.

The Humane League

The Humane League

The Humane League (THL) on loodud eesmärgiga lõpetada toiduks kasvatatud loomade väärkohtlemine. THL teeb seda mõjutades maailma suurimate ettevõtete poliitikat, nõudes loomadele tugevamat seadusandlust ning suunates inimesi tegutsema ja jätma loomad oma toidulaualt kõrvale.

Wild Animal Initiative logo

Wild Animal Initiative

Wild Animal Initiative (WAI) parandab metsloomade heaolu laiendades metsloomade uurimise valdkonda. WAI viib läbi teadusuuringuid ja toetab teadusgruppe, eesmärgiga suurendada avalikku ja akadeemilist huvi metsloomade heaolu vastu ning leida tõenduspõhiseid lahendusi vähendamaks metsloomade kannatusi.