Founders Pledge logo

Founders Pledge Climate Change Fund

Mis probleemi kallal Founders Pledge Climate Change Fund töötab?

Founders Pledge Kliimamuutuste Fondi eesmärk on saavutada jätkusuutlikult nullilähedased heitkogused kogu maailmas.

Praegune heitkoguste tase põhjustab igal aastal miljonite inimeste hukkumist õhusaaste tõttu ja tekitab meie planeedile pöördumatut kahju. Lisaks sellele ei ole miljonitel inimestel kogu maailmas juurdepääsu kaasaegsele energiatehnoloogiale, mis takistab tõsiselt arengueesmärke.

Toetuste koondamise kaudu võimaldab fond üksikutel annetajatel toetada organisatsioone, mis nõuavad suurt minimaalset annetust või mille mõju saavutamise võimalused on lühiajalised, ning lihtsustab haldusprotsessi nii annetajate kui ka toetusesaajate jaoks.

Mis projekte Founders Pledge Climate Change Fund toetab?

Kasutades terviklikku lähenemisviisi, mis teadvustab kliimaga seotud probleemide globaalset ja kattuvat olemust, leiab Founders Pledge kõige kulutõhusamad annetamisvõimalused, nii et ajaliselt piiratud annetajad saavad olla kindlad, et nende annetused aitavad tõepoolest midagi saavutada.

Kliimamuutuste fondist on viimasel ajal toetusi saanud muu hulgas järgmised organisatsioonid:

Lisateavet annetuste jaotamise, varasemate saajate ja tulevikuplaanide kohta leiate fondi veebisaidilt.

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.