Good Food Institute logo

The Good Food Institute

Mis probleemi kallal The Good Food Institute töötab?

Ülemaailmselt on liha tarbimine kõigi aegade kõrgeimal tasemel. ÜRO andmetel aastaks 2050 ülemaailmne lihatoodang kahekordistub.

GFI missiooniks on töötada välja tegevuskava jätkusuutliku, turvalise ja õiglase valguvarustuse jaoks. Organisatsioon töötab selle nimel, et selgitada välja kõige tõhusamad lahendused, suunata ressursse ja talenti ning mõjutada partnereid kogu toidusüsteemis, et teha alternatiivsed valguallikad kättesaadavaks, taskukohaseks ja maitsvaks.

Lisaks loomade kannatuste vähendamisele usub GFI, et toidusüsteemi muutmine aitab vähendada haiguste riski, toita rohkem inimesi ja positiivselt mõjutada kliimat.

Mida The Good Food Institute teeb?

GFI töötab selle nimel, et luua “maailm, kus alternatiivsed valguallikad pole enam alternatiivsed". Selleks GFI:

Miks on The Good Food Institute meie soovitatud heategevuste seas?

Animal Charity Evaluators, mis analüüsib loomade heaolu edendavaid organisatsioone üle maailma, on viinud läbi põhjaliku hindamise The Good Food Institute’i kohta, tuues välja selle kõrge kulutõhususe.

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.