Clean Air Task Force logo

Clean Air Task Force

Mis probleemi kallal Clean Air Task Force töötab?

Kahjulikud heitgaasid põhjustavad meie planeedil enneolematuid ja kiireid muutusi. Üle 70% globaalset soojenemist põhjustavatest heitgaasidest pärineb meie energiasüsteemist. Igal aastal toodab globaalne energiasüsteem peaaegu 40 miljardit tonni süsinikdioksiidi heitmeid - see surub meie planeeti pöördumatute kliima pöördepunktide suunas. Arenevate majanduste kasvades ja nende energiavajaduse suurenemisel heitgaaside kogus ainult suureneb, välja arvatud juhul, kui me muudame otsustavalt seda, kuidas me oma maailma energiaga varustame.

Mida Clean Air Task Force teeb?

CATF töötab selle nimel, et vähendada kiiresti kasvuhoonegaaside heitkoguseid, edendades samal ajal pikaajalisi kliimalahendusi, et tagada taskukohase kuluga nullilähedaste heitkogustega energiarikas planeet. Organisatsiooni eesmärk on luua maailm, kus meie elanikkond suudab rahuldada oma energiavajadusi keskkonda kahjustamata. Selle visiooni saavutamiseks CATF:

Miks on Clean Air Task Force meie soovitatud heategevuste seas?

Usaldusväärne heategevuste hindaja Founders Pledge viis läbi CATF-i põhjaliku analüüsi, rõhutades, et CATF on üks kuluefektiivsemaid organisatsioone, mis tegeleb kliimamuutustega.

Founders Pledge aruandes leiti, et:

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.