New Incentives logo

New Incentives

Mis probleemga tegeleb New Incentives?

New Incentives tegutseb Nigeerias, kus väikelaste suremus on maailmas teisel kohal. Nigeerias sündinud lastel on 27 korda väiksem tõenäosus saada viiendaks sünnipäevaks kui nende Inglismaal sündinud eakaaslastel. Hinnanguliselt on umbes 40% alla viieaastaste laste surmadest põhjustatud haigustest, mida saab vaktsiinidega ära hoida.

Mida New Incentives probleemi lahendamiseks teeb?

Miks on New Incentives meie soovitatud heategevusorganisatsioonide hulgas?

New Incentives on sõltumatu heategevusühingute hindaja GiveWelli soovitatud kõige efektiivsemate heategevusorganisatsioonide hulgas. New Incentivesi tegevust on hinnatud randomiseeritud kontrolluuringuga, mis andis tõendeid programmi suure mõju kohta. Kui ilma programmita vaktsineeriti kõigi vajalike vaktsiinidega umbes veerand beebidest, siis programmi mõjul vaktsineeriti umbes pooled.

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.