Animal Charity Evaluators logo

Animal Charity Evaluators Recommended Charity Fund

Mis probleemi kallal Animal Charity Evaluators töötab?

Animal Charity Evaluators on pühendunud kõige tõhusamate viiside leidmisele loomade aitamiseks ja nende edendamisele. Tõenduspõhiste uuringute kaudu aitab ACE annetajatel, vabatahtlikel ja loomakaitsjatel teha teadlikke otsuseid, kuidas aidata võimalikult palju loomi.

The Recommended Charity Fund on mõeldud kõigile, kes soovivad toetada ACE soovitatud heategevusorganisatsioone ühe annetusega, lihtsustades protsessi, et saaksid hõlpsasti annetada tõhusatele loomade heategevusorganisatsioonidele.

Mis projekte ACE Recommended Charity Fund toetab?

Fond toetab ACE soovitatud heategevusorganisatsioone, kelleks on:

Fondi väljamaksed määrab ACE uurimisrühm. Annetuste jagamise kohta lisateabe saamiseks vaata ACE veebilehel olevate varasemate toetuste saanute nimekirja ning korduma kippuvaid küsimusi.

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.