The Humane League

The Humane League

Mis probleemi kallal The Humane League töötab?

The Humane League andmetel peetakse 94% kõigist toiduks kasvatatavatest loomadest tööstusfarmides. See tähendab, et iga päev kogeb ligi 130 miljardit maismaalooma suuri kannatusi.

Mida The Humane League teeb?

Humane League töötab lakkamatult, et lõpetada toiduks kasvatatud loomade väärkohtlemine institutsionaalsete ja individuaalsete muutuste kaudu. The Humane League:

Miks on The Humane League meie soovitatud heategevuste seas?

Animal Charity Evaluators, mis analüüsib loomade heaolu edendavaid organisatsioone üle maailma, on viinud läbi põhjaliku hindamise The Humane League’i kohta, tuues välja selle kõrge kulutõhususe.

Animal Charity Evaluators leidis, et:

THL on alates 2012. aasta augustist olnud üks Animal Charity Evaluators'i soovitatud heategevusorganisatsioone – ainus organisatsioon, mis on sellest ajast alates olnud igal aastal ACE soovitatud heategevusorganisatsioon.

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.