Faunalytics logo

Faunalytics

Mis probleemi kallal Faunalytics töötab?

Loomakaitseliikumisel üldiselt puuduvad uuringud, mis aitaksid selle valdkonna organisatsioonide tegevust suunata, ja paljud heategevusorganisatsioonid ei kasuta olemasolevaid uuringuid.

Faunalytics on eeskätt keskendunud farmiloomadele. Maailmas tapetakse igal aastal üle 100 miljardi farmilooma, kellest suurem osa kasvatatakse tööstusfarmides.

Mida Faunalytics teeb?

Faunalytics annab loomakaitsjatele juurdepääsu uuringutele, analüüsidele, strateegiatele ja sõnumitele, mis suurendavad nende tõhusust loomade kannatuste vähendamisel.

Faunalytics täidab seda uurimislünka läbi:

Miks on Faunalytics meie soovitatud heategevuste seas?

Animal Charity Evaluators, mis analüüsib loomade heaolu edendavaid organisatsioone üle maailma, on viinud läbi põhjaliku hindamise Faunalytics’i kohta, tuues välja selle kõrge kulutõhususe.

Animal Charity Evaluators leidis, et:

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.