Wild Animal Initiative logo

Wild Animal Initiative

Mis probleemi kallal Wild Animal Initiative töötab?

Metsloomi on kordades rohkem kui inimesi. WAI hinnangul on looduses iga inimese kohta vähemalt 1000 selgroogset looma ja vähemalt 100 miljonit selgrootut looma. Organisatsioon usub, et kui suudame teha muudatusi, mis aitavad isegi murdosa neist loomadest, oleme parandanud paljude indiviidide elu.

Mida Wild Animal Initiative teeb?

WAI missioon on "mõista ja parandada metsloomade elu". Selleks WAI:

Miks on Wild Animal Initiative meie soovitatud heategevuste seas?

Animal Charity Evaluators, mis analüüsib loomade heaolu edendavaid organisatsioone üle maailma, on viinud läbi põhjaliku hindamise Wild Animal Initiative’i kohta, tuues välja selle kõrge kulutõhususe.

Animal Charity Evaluators leidis, et:

WAI töötab olulises ja suhteliselt tähelepanuta jäetud valdkonnas: viib läbi ja edendab teadusuuringuid metsloomade abistamiseks. Akadeemilise valdkonna loomine on ambitsioonikas, kuid paljulubav viis metsloomade jaoks pikemas perspektiivis positiivse muutuste loomiseks. Selles valdkonnas töötab vähe heategevusorganisatsioone ning WAI-l näib olevat vastutustundlik ja põhjalik lähenemine teadlaste ja eestkostjate kogukonna loomisele, mis põhineb koostööl. Samuti näib, et WAI-l on tugev strateegia ja tervislik organisatsioonikultuur.

Miks annetada läbi Anneta Targalt platvormi?

Teeme tulumaksuvaba annetamise maailma efektiivseimatele heategevusühingutele lihtsaks. Meie platvormil saab annetada mitmele organisatsioonile korraga ja valida, kuidas annetus nende vahel jaguneb. Anneta Targalt läbi annetades läheb annetus automaatselt tuludeklaratsiooni. Läbi Anneta Targalt on annetamine tehingukuludeta ning kuna edastame heategevusorganisatsioonidele korra kvartalis seni kogutud annetused, on annetuste edastamise tehingukulud suuremate summade tõttu minimaalsed.